Teatr Małego Widza: Tararysiapaty, czyli jak ryś Ryś wpadł w tarapaty. Mysłowice

Rynek
📅 niedziela 14.07.2024
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy spektakl przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 lat!

Data: 14 lipca 2024
Miejsce: Rynek Miasta
Wstęp: Bezpłatny

Ryś tym razem zawędrował o jeden strumyk za daleko. Opuścił las i po raz pierwszy napotkał ślady obecności przedziwnego stworzenia, jakim jest człowiek. To zdarzenie wpędzi Rysia w niemałe tarapaty, bowiem dzikie wysypisko na obrzeżach lasu skrywa wiele niebezpieczeństw.

Autorski spektakl Teatru O!Teatr, będący spojrzeniem na działalność człowieka z perspektywy zwierząt. Humorystyczna przygoda, nawiązująca do klasyki baśni o dzielnym rycerzu, pięknej księżniczce i smoku, co ogniem zionie.

Dołącz do nas na niezapomnianą przygodę pełną śmiechu i wzruszeń!