Weleda

Targi Zajęć Pozalekcyjnych – konkurs dla czytelników Miasta Dzieci

📅 wtorek 03.09.2013 do czwartek 05.09.2013
Targi Zajęć Pozalekcyjnych – konkurs dla czytelników Miasta Dzieci

Aby zdobyć jedną z pięciu fantastycznych nagród, jaką jest wyprawka szkolna (plecak i przybory), należy do czwartku 5 września przysłać swoje zgłoszenie na adres basia@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać TARGI KONKURS, w treści prosimy dziecko o wpisanie co najmniej czterech tytułów filmów, których bohaterowie lub jeden z bohaterów miał hobby związane ze sportem. Proszę również podać swoje imię i nazwisko (przy odbiorze nagrody trzeba będzie pokazać dowód osobisty) oraz numer telefonu.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w piątek 6 września, a na zwycięskie adresy e-mail zostanie przesłana informacja o sposobie odebrania nagrody (wyłącznie odbiór osobisty w Pasażu).

Pozdrawiam i zachęcam do udziału w konkursie!

TARGI ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH