Targi Dziecięce Świat Malucha 2013

📅 sobota 01.06.2013 do niedziela 02.06.2013
Targi Dziecięce Świat Malucha 2013

Jest to wydarzenie dedykowane najmłodszym mieszkańcom Śląska i ich rodzicom. Specjalnie dla nich przygotowano w Śląskim Centrum Targowym imprezę targową, która łączy w sobie wymiar marketingowy oraz edukacyjny i rozrywkowy.

Na gości Targów czekają dodatkowe atrakcje oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych (m.in. warsztaty „Komunikacja Bez Przemocy”, porady alergologa i dietetyka).

01-06-2013 do 02-06-2013

Śląskie Centrum Targowe
Chorzów, Targowa 1
Email: agnieszka.lis@targislaskie.pl
www.targislaskie.pl

Dojazd:

Śląskie Centrum Targowe mieści się w sercu Górnego Śląska, regionu przemysłu i innowacji. Dojazd do ŚCT jest prosty i wygodny ze względu na bliskość dwóch głównych szlaków komunikacyjnych regionu – Drogowej Trasy Średnicowej oraz Autostrady A4. W promieniu 80 km od Śląskiego Centrum Targowego znajdują się dwa międzynarodowe lotniska – „Katowice" w Pyrzowicach oraz „Kraków" w Balicach.