Targi Artykułów i Zabawek – Toruń

📅 sobota 18.05.2013 do niedziela 19.05.2013
Targi Artykułów i Zabawek – Toruń

Do udziału w imprezie zaproszono najważniejsze lokalne firmy, instytucje i specjalistów. W Centrum Targowym PARK zobaczymy producentów mebli dziecięcych, ubranek, zabawek, kosmetyków oraz artykułów szkolnych. Będzie też okazja skorzystania z bezpłatnego badania ortopedycznego stóp oraz doboru bucików. Wystawcy zaplanowali moc atrakcji, promocji, kupony rabatowe i losowanie nagród, przegląd propozycji organizacji urodzin dla najmłodszych, kursów językowych, zajęć ogólnorozwojowych, a także ubezpieczeń. W sobotę odbędą się pokazy wiązania chust, doradczyni chustowa pomoże dobrać chustę, nauczy wiązać oraz odpowie na wszelkie pytania.

Na wszystkie dzieci, które odwiedzą targi czeka szereg przygód na dmuchanym placu zabaw, eurobungee, basen z kulami, trampoliny, pokazy tresury psów oraz dogoterapia, budowanie robotów, zabawa w konstruktora ze sterowanych komputerowo klocków lego, symulatory łazików marsjańskich, lepienie z gliny, zabawy z piłka nożną, nauka tenisa z możliwość zdobycia miesięcznego karnetu, pokazy tańca i karate, miasteczko westernowe, warsztaty kulinarne i wiele innych atrakcji. Wystawcy zaproszą także do wspólnego rodzinnego malowania na dużym formacie, pokazowych lekcji gry na gitarze i śpiewu  każdy będzie mógł zaprezentować swój talent wokalny pod fachowym okiem.

Zmęczeni po psotach i figlach posilimy się pysznymi potrawami z grilla i słodkimi deserami. Zabierzcie koce i kosze piknikowe, wszyscy fani serialu Lekarze będą mieli niepowtarzalną okazję odpoczynku i zabawy w przyszpitalnym parku.

Impreza "Dziecięcy Świat" to połączenie edukacji z zabawą. Termin wystawy i zbliżający się Dzień Dziecka będzie znakomitą okazją do zakupów w promocyjnych cenach. Zarówno obecni, jak i przyszli rodzice znajdą coś dla siebie, a dzieci wesoło spędzą czas!

Wstęp na imprezę jest bezpłatny!

Centrum Targowe PARK w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 3