Weleda

Taneczny i sportowy Dzień Dziecka w Arkadach Wrocławskich

📅 sobota 30.05.2015
Taneczny i sportowy Dzień Dziecka w Arkadach Wrocławskich

Na warsztatach taneczno-ruchowych mali studenci Arkadowego Uniwerku zaproszeni zostaną do wspólnej zabawy oraz ćwiczeń ruchowych. Nie zabraknie aerobiku, zabawy z hula-hop oraz popularnej gry twister. Żacy poczują się jak prawdziwi sportowcy, biorąc udział w mini olimpiadzie, podczas której będą musieli pokonać szereg sportowych konkurencji. Pod okiem instruktora tańca poznają podstawowe kroki poleczki oraz nauczą się tańczyć rock&rolla. Zajęciom towarzyszyć będą także profesjonalne pokazy tańców latynoamerykańskich.

„Obecna edycja Arkadowego Uniwerku zbiega się praktycznie z Dniem Dziecka. Mamy nadzieję, że rodzice tym chętniej przyprowadzą swoje pociechy na wesołe zajęcia taneczne i sportowe. Serdecznie zapraszamy i życzymy wszystkim dzieciom wesołej zabawy i udanego Dnia Dziecka" – mówi Dorota Żmiejko, Menager ds. Marketingu.

Na najpilniejszych studentów czekają upominki i nagrody od ToysBox. Udział w majowych warsztatach taneczno-ruchowych Arkadowego Uniwerku jest bezpłatny. Wystarczy przyjść w najbliższą sobotę o godzinie 12:00 na poziom „0" i wziąć udział w zajęciach przy dźwiękach radosnej muzyki.

Zajęcia w ramach Arkadowego Uniwerku odbywają się w Arkadach Wrocławskich raz w miesiącu. Za każdą obecność dzieci otrzymują pieczątki do specjalnych indeksów, które na koniec roku zamieniają się na nagrody i upominki. Do Arkadowego Uniwerku można przyłączyć się w dowolnym momencie.