Średniowieczny Bytom – zostań budowniczym miasta

Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, gmach przy pl. Jana III Sobieskiego 2
📅 sobota 28.05.2016
Średniowieczny Bytom - zajęcia dla dzieci w muzeum
że oba terminy od wieków są ze sobą ściśle powiązane, a samo projektowanie przestrzeni miejskiej jest przyjemne, twórcze, intuicyjne i… dziecinnie proste.

Zostań budowniczym średniowiecznego miasta! Pomyśl, co potrzebne jest jego mieszkańcom do wygodnego życia i rozplanuj położenie oraz wygląd najważniejszych punktów na mapie. Czy plan miasta, który stworzysz według logicznych zasad, będzie przypominał mapę średniowiecznego Bytomia? Sprawdź to sam!

Koszt udziału w warsztatach wynosi 6 zł. Obowiązują zapisy (na dwa tygodnie przed terminem zajęć), które prowadzi Dział Edukacji: tel. 32 281-82-94 w. 127.

Data: 28 maja 2016 (sobota), godz. 11.30

Miejsce: Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, gmach przy pl. Jana III Sobieskiego 2, Centrum Edukacji

Prowadzący: Anna Rak, Marek Ryś

Koszt: 6 zł