Spotkanie z Mikołajem w NoVa Park

NoVa Park
📅 czwartek 05.12.2019 do piątek 06.12.2019
Spotkanie z Mikołajem w NoVa Park
Już w dniach 5-6 grudnia w godzinach 14.00-19.00 świąteczna atmosfera zagości w NoVa Park! A to wszystko za sprawą mikołajkowych atrakcji, które czekają na najmłodszych klientów Centrum. W programie m.in. warsztaty tworzenia ozdób świątecznych, gwiazdkowe konkursy z nagrodami oraz bitwa na śnieżki. Do NoVa Park zawita także Mikołaj, który 6 grudnia będzie rozdawać dzieciom pluszowe renifery!

Grudzień w NoVa Park zapowiada się magicznie. W świąteczny klimat NoVa Park wprowadzi swoich klientów już w dniach 5-6 grudnia, kiedy to zamieni się w Pracownię Elfów i zaprosi najmłodszych do wspólnej mikołajkowej zabawy. Przez dwa dni dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach tworzenia ozdób choinkowych i dekoracji świątecznych oraz ozdabiania bombek. Nie zabraknie także warsztatów kreatywnych z kolorowankami oraz świątecznych zabaw i konkursów, w których do wygrania będą upominki od Reporter Young oraz vouchery na pakowanie prezentów.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie wizyta Mikołaja, który zawita do NoVa Park 6 grudnia. Gość z Laponii chętnie wysłucha dziecięcych próśb i świątecznych marzeń oraz zapozuje do wspólnego zdjęcia. Będzie także czytać dzieciom bajki oraz rozda 200 pluszowych reniferów!

„Zapraszamy całe rodziny na mikołajkowe atrakcje, które umilą czas spędzony na przedświątecznych zakupach w naszym centrum handlowym. A to dopiero wstęp do wspólnego świętowania w NoVa Park! Już wkrótce kolejna edycja akcji ‘Doceniamy, nagradzamy’, w ramach której będziemy nagradzać naszych klientów bożonarodzeniowymi upominkami, a zwieńczeniem grudniowego kalendarza będzie jarmark bożonarodzeniowy!” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.