Weleda

spotkanie dla dzieci i rodziców w Warszawie

📅 niedziela 10.10.2010
spotkanie dla dzieci i rodziców w Warszawie

Zaczynamy poobiednią porą o godzinie 15:00 w siedzibie instytutu IPSI w Warszawie – www.ipsi.pl

Dzieci wraz z wioskowymi Ciociami będą bawić się w grę "psychomiejską" opartą na kanwie "Opowieści z ulicy Broca". Nasze pociechy dotrą do przedszkola La Fontaine przy ulicy Pogonowskiego 19. Starszym dzieciom towarzyszyć będą Ciocie: Ewa Stasieło i Magda Sielużycka, a zabawę z młodszymi dziećmi poprowadzą Magda Kidoń i Dominika Olczyk.

Pomiędzy 15:30 a 17:45 my dorośli spotkamy się w IPSI z trenerami: Agnieszką Stoń i Anią Ziglińską i
również będziemy realizować projekt "Emocje na TAK".

Po czym wyruszymy śladami naszych pociech by do godz. 19:00 przeprowadzać wspólne działania rodzinne.
O 19:15, po wspólnym pożegnaniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych Projektem Ferie Zimowe z Bullerbyn na spotkanie organizacyjno-informacyjne. Zapraszamy na nie również osoby, które nie mogły być z nami od godziny 15:00, ale są zainteresowane zimowym wyjazdem z Bullerbyn.

Ważne:
Zaopatrzcie swoje dzieci w niewielki plecaczek, w którym znajdzie się ich ulubiona przekąska i pamiętajcie o odpowiednich ubrankach w zależności od pogody, bo część naszego projektu będzie realizowana na powietrzu.

Dzieci nie płacą za uczestnictwo w spotkaniu natomiast dorosłych prosimy o wykupienie cegiełek za kwotę 40 zł/osoba. Wpłat należy dokonywać na konto Fundacji:
Fundacja Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych
NORDEA BANK POLSKA S.A. 85 1440 1101 0000 0000 0687 1046 .

Formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić najpóźniej 7 października do godziny 12:00.

Zachęcamy również do zaproszenia na nasze spotkanie Waszych znajomych, przyjaciół, którzy chcieliby poznać Fundację Bullerbyn i uczestniczyć w realizowanych przez nas projektach.

Ilość miejsc ograniczona!

Projekt realizujemy w partnerstwie z Instytutem Psycho-Immunologii IPSI.
Polsko-Francuskim Przedszkolem Niepublicznym La Fontaine.
Patronat Medialny www.miastodzieci.pl
Projekt dofinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.