Weleda

spotkania dla mam w Warszawie Mokotów

📅 piątek 07.05.2010
spotkania dla mam w Warszawie Mokotów

Na zajęcia zapraszamy o godzinie 11.00 do XIII Ogrodu Jordanowskiego ul. Bytnara 15a.
Zajęcia są bezpłatne.

Kontakt.
XIII Ogród Jordanowski: Anna Biernacka – Tel. 22 425 66 18
Fundacja „VENTI”: Piotr Miśkiewicz – Tel. 600 994 736

Akademia Mam – Wierzbno Mam!
Głównym celem tego programu jest pełne wykorzystanie współczesnych mam, integracja
społeczności, aktywne uczestnictwo i dawanie poczucia realnego wpływu na życie mieszkańców Wierzbna np. poprzez lokalizacje infrastruktury miejskiej ( place zabaw, boiska), inicjowanie lokalnych wydarzeń
i akcji na rzecz najmłodszych mieszkańców Wierzbna i ich rodzin.
Adresatami projektu AKADEMIA MAM są matki, które zamieszkują Wierzbno. Projekt jest skierowany do matek, obecnie nieaktywnych zawodowo. Adresatkami są Matki, które mają ochotę, wspólnie ze swoimi pociechami, spotkać się by wymienić się swoim doświadczeniami, porozmawiać o swoich przeżyciach, dzielić się obawą, lękiem i radością. A także cieszyć się macierzyństwem i mieć wpływ nie tylko na swoje życie, ale i na świat, który je otacza.
W ramach zajęć przewidziano warsztaty promujące dobre praktyki, wzory i modele wychowania, rozwoju osobistego, naukę współpracy w grupie, prezentacje swoich doświadczeń życiowych i zawodowych mających na celu wzajemne wspieranie się i doskonalenie umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych i społecznych, wypełnienie wolnego czasu np. Banki czasu ( pieczenie ciast, naukę języka obcego, porady prawne, opieka nad dziećmi itp.).