Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +

Spółdzielnia Mam

📅 środa 13.04.2011
Spółdzielnia Mam
Udział w projekcie jest bezpłatny. Rekrutacja trwa do 13 kwietnia 2011.

Fundacja MaMa zaprasza do udziału w projekcie „Spółdzielnia Mam”. To projekt wychodzący naprzeciw potrzebom matek, które są samotne lub bezrobotne i potrzebują wsparcia, aby odnaleźć się na rynku pracy. W ramach dwuletniego projektu oferujemy warsztaty psychologiczne i motywacyjne oraz szkolenie biznesowe i zawodowe przygotowujące do produkcji pamiątek regionalnych dla turystów. Po pierwszym roku warsztatów uczestniczki założą spółdzielnię, w ramach której będą sprzedawały wyprodukowane przez siebie rękodzieło (biżuterię, gadżety).

Przez drugi rok trwania projektu Fundacja MaMa zapewni uczestniczkom pomoc przy produkcji i handlu pamiątkami (dostęp do materiałów i kanałów dystrybucji).

Do uczestnictwa w projekcie nie są potrzebne uzdolnienia artystyczne! Potrzebna jest natomiast motywacja zmiany i chęć ukończenia całego cyklu warsztatów.

Projekt „Spółdzielnia Mam” będzie trwał dwa lata, warsztaty będą się odbywały raz w tygodniu (z wyjątkiem wakacji) w Warszawie.

Jeśli:
jesteś mamą samotną lub bezrobotną (niezatrudnioną od dwóch lat) lub mamą, która urodziła dziecko przed 18 rokiem życia,
potrzebujesz wsparcia i wiary w siebie,
chcesz zdobyć nowy zawód, który da ci niezależność finansową i elastyczne godziny pracy,
chcesz zacząć nową przygodę i ruszyć w nią razem z innymi kobietami, które są w podobnej sytuacji.
Zgłoś się do nas wypełniając ankietę i przesyłając na adres: magda@fundacjamama.pl. Czekamy na zgłoszenia do 23 marca. Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji o projekcie i ankieta zgłoszeniowa pod tym adresem: http://fundacjamama.pl/index.php?mnu=27