Self-care

Spacer z edukatorem Poznańskim Szlakiem Legend dla Dzieci

Park Stare Koryto Warty (przy amfiteatrze)
📅 sobota 14.09.2024
Spacer z edukatorem Poznańskim Szlakiem Legend dla Dzieci
Lubicie legendy, zagadki i spacery na świeżym powietrzu? Dołączcie do rodzinnego spaceru z naszym edukatorem i weźcie udział w detektywistycznym poszukiwaniu śladów legend na ulicach miasta! Będzie aktywnie, klimatycznie, a momentami z dreszczykiem. Spacer adresowany jest do rodzin z dziećmi w wieku 6-10 lat. W trakcie spaceru czekają na Was zagadki, ciekawostki i niezwykłe historie. Dowiecie się, czym są poznańskie rury, jakie ptaki ocaliły miasto oraz jaki plan uknuły diabły. Wszystkie rodziny, które przejdą z nami Szlak otrzymają książkę z legendami „Koziołki, rury i czarcie ogony”.

Start spaceru: przy amfiteatrze w Parku Stare Koryto Warty

Zakończenie: plac Wolności

Czas trwania: ok. 90 min.

Koszt: wydarzenie bezpłatne (liczba miejsc ograniczona do 30; decyduje kolejność pojawienia się w miejscu rozpoczęcia spaceru

Wydarzenie odbywa się w ramach 32. edycji Europejskich Dni Dziedzictwa. Tegoroczne hasło to Szlaki. Sieci. Połączenia.

Szczegółowy program wydarzeń organizowanych przez Poznańskie Centrum Dziedzictwa znajduje się na naszej stronie: Europejskie Dni Dziedzictwa 2024 w markach Poznańskiego Centrum Dziedzictwa