Królik i Misia

Shanties 2012, koncert dla dzieci

📅 piątek 10.02.2012
Shanties 2012, koncert dla dzieci

Podczas koncertu widzowie stają się prawdziwymi wilkami morskimi, uczestniczą w przygodzie jaka zdarzyć się może jedynie na wodzie.

Zapraszamy na pokład żaglowca, na wielki rejs i przygodę, podczas której wspólnie będziemy zmagać się z żywiołami!

10.02 piątek, godz. 11.00
Centrum Kultury ROTUNDA ul . Oleandry 1 Kraków
Koncert – widowisko żeglarskie dla dzieci

Scenariusz i reżyseria: zespół Klang
Opracowanie muzyczne i wykonanie zespół Klang
Koncert zespołu Klang jest muzyczną namiastką prawdziwej żeglarskiej przygody jaką można przeżyć w czasie rejsu morskiego. Dzieci w czasie koncertu słuchając i wykonując wspólnie z zespołem piosenki, poznają alfabet żeglarski- budowę żaglówki, nazwy żagli i elementy wyposażenia jachtu, a także poznają sytuacje jakie mogą się przydarzyć na morzu- sztorm, flauta czy choroba morska.

Dynamiczne, pełne humoru piosenki, łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością oraz powtarzane przez nią refreny, a także zagadki, konkursy doskonale zachęcą do czynnego udziału w koncercie zarówno małą, jak i już dorosła publiczność.

cena biletu: 18,00 zł

więcej informacji na temat programu i biletów na stronie Festiwalu Shanties
www.shanties.pl

Organizator:
Krakowska Fundacja Żeglarstwa Sportu i Turystyki "HALS"
31-113 Kraków, ul. Straszewskiego 27 II p.
tel/fax 12/423 22 36
e mail: hals@hals.krakow.pl

Uwaga! Rozdajemy zaproszenia!

Spośród osób, które do 2 lutego 2012 przyślą na adres konkurs@miastodzieci.pl zgłoszenie (w temacie "Shanties 2012 dla dzieci") rozlosujemy pięć dwuosobowych zaproszeń na koncert.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą meilową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

ZWYCIĘZCY!
Zgłoszeń (jak zawsze) mnóstwo:) A szczęście w losowaniu dopisało tym razem Paniom:
1. J. Przybylik
2. A. Wawro
3. A.  Kubackiej
4. M. Fiołek
5. M. Strak

Gratulujemy i… po cichu zdradzimy, że wkrótce będziemy rozdawać bilety na kolejny koncert.