Królik i Misia

Salezjańskie Lato 2012 – wakacje z Saltromem

📅 niedziela 06.05.2012 do wtorek 05.06.2012
Salezjańskie Lato 2012 – wakacje z Saltromem

"Salezjańskie Lato" to podejmowana już po raz 14 inicjatywa, która corocznie od 1999 roku angażuje ok. 130 wolontariuszy i ponad 1000 uczestników.
Dla dzieci i młodzieży z rodzin z problemami, dla których nasze wakacje są jedyną szansą na wyjazd poza miasto, oferujemy atrakcyjne cenowo i programowo turnusy – nad morzem, na Mazurach i w górach.

Dla dzieci pozostających w Krakowie w czasie wakacji proponujemy również bezpłatne półkolonie, podczas których zapewniamy opiekę wychowawczą i ciekawe zajęcia w mieście.

Salezjańskie Lato 2012 proponuje między innymi: wypoczynek na czystych plażach w Krynicy Morskiej, rejsy mazurskie szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich, obóz rekreacyjny w Wierchomli, a także obóz sportowy, piłkarski oraz sportowo-taneczny w Mszanie Dolnej. A zatem jest w czym wybierać…

Cała akcja odbywa się pod opieką księży Salezjanów, pracowników Saltromu oraz wolontariuszy, którzy w duchu ks. Jana Bosko i zgodnie z jego systemem wychowawczym starają się zapewnić uczestnikom „Salezjańskiego Lata” wypoczynek bezpieczny, ciekawy i aktywny, tak by były to dla nich dwa miesiące beztroski, słońca i dobrej zabawy.

Wszystko to jest możliwe dzięki nieocenionemu wsparciu darczyńców, sponsorów, administracji publicznej, mediów, wolontariuszy oraz osób, które zdecydowały się przekazać 1% podatku na rzecz Saltromu.

Akcja jest objęta Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego oraz patronatem medialnym Dziennika Polskiego, TVP Kraków, Radia Kraków oraz portalu Miasto Dzieci.

Szczegóły oraz wszelkie informacje o działalności Saltromu są dostępne na stronie www.saltrom.krakow.pl oraz pod numerem tel. 12 269 30 00.

Zapraszamy!