Rozmowy rodzinne wyprowadziły Cię w pole? Zapraszamy na warsztat komunikacji językiem serca!

📅 środa 24.07.2024
Zapraszamy na weekend warsztatów
Porozumienie bez Przemocy w rodzinie
prowadzonych przez trenerów z Danii!
9-11 października 2015 we Wrocławiu

Proponujemy dwa bloki:
1. piątkowy o relacji z dziećmi,
2. sobotnio-niedzielny o relacjach w rodzinie.

Plan jest następujący:
PIĄTEK, 9 października, godz. 17.00 – 20.00
Warsztat „Moc empatii” – warsztat komunikacji i dialogu z dziećmi.
Dowiesz się:
jak słuchać swojego dziecka i rozpoznawać jego przekaz, nawet wtedy, kiedy wydaje ci się to „bez sensu”,
jak wyrażać siebie i swoje oczekiwania wobec dziecka i innych osób w rodzinie tak, aby być usłyszanym,
na czym polega kontakt, jakie są jego elementy i jak, w gruncie rzeczy, nawiązywanie go nie jest skomplikowane, a wymaga jedynie chwili czasu i gotowości słuchania.
Prowadzenie: Zofia Aleksandra Schacht-Petersen
INWESTYCJA: 90 zł dla jednej osoby, 140 zł dla pary – do dnia 03.10.2015r., później – 100 zł od osoby, 160 zł od pary.

SOBOTA + NIEDZIELA, 10 i 11 października, godz. 10.00 – 17.00
Warsztat „Słowa mają znaczenie” – dwudniowy trening komunikacji NVC i dialogu w związkach i innych relacjach w rodzinie.
Dowiesz się:
jak budować kontakt w bliskiej relacji oraz o mocy empatii i dialogu w rodzinie, a także dlaczego w bliskich relacjach trudniej się „dogadać”, choć wszyscy tak bardzo tego potrzebujemy,
co blokuje komunikację i skąd się te blokady biorą,
jak odświeżyć związek i sprawić, że wszyscy w domu poczują się lepiej, bo ich potrzeby będą widziane, brane pod uwagę i zaspokajane w harmonii z innymi,
jak „oswoić konflikt”, czyli wyrażać trudne uczucia, jednocześnie chroniąc relację,
jak NVC może wzbogacić relację i jak korzystać z tego „narzędzia” nie „stosując go” na ludziach.
Prowadzenie:
Zofia Aleksandra Schacht-Petersen – pedagog (UJ), mediator (Stowarzyszenie Mediatorów Rodzinnych), doradca rodziny (KUL), certyfikowana trenerka NVC i Family Lab Associacion. Autorka książek „Wychowanie bez klapsa” (2006) oraz „Dialog zamiast kar” (2013).
Karsten Schacht-Petersen – mediator, terapeuta rodziny (Instytut Kemplera), certyfikowany trener NVC.
Od blisko 10 lat w ramach założonej przez siebie Szkoły Empatii organizują i prowadzą w Polsce i Danii treningi NVC.
INWESTYCJA: 400 zł osoba lub 600 zł para – do dnia 03.10.2015r., później – 500 zł osoba, 800 zł para.

LOKALIZACJA: ul. Wejherowska 28, Wrocław

🙂 Kadra Słoneczników zapewnia opiekę nad dziećmi 🙂

UWAGA! Zaznaczenie obecności na facebooku nie jest jednoznaczne z zapisem. Miejsce rezerwuje wiadomość mailowa wraz z wpłatą bezzwrotnej zaliczki (30 zł/osoba za piątek, 100zł/osoba za sobotę i niedzielę) do dnia 3.10, na konto:
Zofia Schacht-Petersen
tytuł wpłaty za piątek „RK warsztaty rodzice – Wrocław”
tytuł wpłaty za sobotę i niedzielę „RK trening NVC – Wrocław”

Szczegółowe informacje: Anna Hanc +48 502 022 661

Zapisy: info@szkolaempatii.pl, Magda Księżyk +48 668 82 82 16