Banery Maniek

📅 wtorek 11.11.2014

11.10.2014, niedziela

Rowerowe wycieczki z przewodnikiem

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę rowerowych wycieczek po Łodzi z przewodnikiem. Uczestnictwo w każdej z nich jest bezpłatne.
Wszystkie wycieczki odbywają się w dni wolne od pracy oraz startują o godz. 11 z pasażu Schillera (ul. Piotrkowska 112)
Uczestnicy otrzymają okolicznościowe piny, a najbardziej uważne osoby będą miały okazję wygrać nagrody książkowe w konkursach z wiedzy zdobytej podczas poszczególnych wycieczek.

Udział w wycieczkach jest bezpłatny.

Harmonogram:

OD WOLNOŚCI DO NIEPODLEGŁOŚCI – 11 listopada 2014 r. Przewodnik: Bartosz Mielniczek
Łódź dzisiaj jest miastem wolności, w którym intensywnie obecna jest historia. W 103 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości wyruszymy rowerami na wycieczkę szlakiem miejsc związanych z wielkimi Polakami, którym zawdzięczamy ten piękny dar – wolność.