Akademia tańca

21.09.2014, niedziela
godz. 14.00 – 18.00

Rodzinne warsztaty taneczne

Szkoła Open Dance Studio prowadzi zajęcia sportowe i taneczna dla różnych grup wiekowych. W ofercie można znaleźć zumbę, hip-hop, street dance, balet, dancehall i wiele innych. Przedstawiciele placówki będą obecni 21 września w godzinach 14:00-18:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Pojezierskiej 93. Miłośnicy tańca i nie tylko, będą mogli obejrzeć pokaz taneczny oraz wziąć udział w warsztatach zumby, jazzu oraz hip-hopu!

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada", skierowanego do mieszkańców Łodzi, objętego Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Łodzi, Hanny Zdanowskiej.