Rodzinne Figle-Migle czyli Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Dzień Taty w jednym dniu!

Concordia Design ul. Zwierzyniecka 3, Poznań
📅 niedziela 22.05.2016
wstęp wolny
Concordia Design zaprasza z tej wyjątkowej, potrójnej okazji na specjalnie zaprojektowany warsztat: Rodzinne Figle Migle z atrakcjami dla całej rodziny! W programie m.in. teatralne animacje ze Studiem Teatralnym Blum, warsztaty „Plastelinowe ZOO” i spotkanie z autorką bestsellerowej książki „Co można ulepić z plasteliny?” – Doriną Maciejką. Warsztat powstał we współpracy z partnerem: polsko-niemieckim Przedszkolem Froebel w Poznaniu.

Data: 22 maja

Wiek: bez ograniczeń

Godzina: 11.30 – 14.00

Wstęp wolny

Plan Rodzinnych Figli-Migli w Concordia Design:

Godz. 11.30-12.00 oraz 12.30 – 14.00

Zapraszamy wszystkie dzieci do odwiedzania stacji kreatywnych, m.in.:

→ Poduszkowiec- budowanie pojazdu latającego

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

→ Warsztaty plastyczne, na których zaprojektujemy upominki dla rodziców,

→ Warsztaty „Plastelinowe ZOO”, które poprowadzi autorka książki „Co można ulepić z plasteliny?”

→ Warsztaty tworzenia biżuterii przez najmłodszych

→ Warsztaty, na których dzieci stworzą kartki z życzeniami dla Rodziców

→ Warsztaty „Języki obce na wesoło:  jak muczą krowy w innym języku?”

Godz.  12.00-12.30

→ Animacje aktorów Teatru Blum na podstawie elementów z najnowszego spektaklu pt. „Jak po sznurku”.

ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań

kids@concordiadesign.pl