Weleda

rodzinna majówka w Warszawie

📅 niedziela 09.05.2010
rodzinna majówka w Warszawie

Na scenie wystąpią m.in. Gminny Zespół Regionalny „Watra” z Czarnego Dunajca, Zespół Folklorystyczny „Kurpanika-Cepelia z Kadzidła”, Zespół Tańca Ludowego „Staropolanie” z Poznania, Zespół wokalno-taneczny „Wrzos” i kabaret „Nie deptać” z Klubu Seniora Ochota.

Udział w majówce zapowiedziały pracownie plastyczne i artystyczne działające w Ośrodku Kultury Ochoty i jego filiach oraz artyści współpracujący. Nie zabraknie regionalnych przysmaków ludowych rodem z Kurpi, Łowicza i Podhala oraz wyrobów rękodzielniczych, które będzie można kupić bezpośrednio od twórców.

Tegoroczna Majówka odbywa się pod Patronatem Zarządu Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy.

MIEJSCE: Park Szczęśliwicki
TERMIN: 9 maja 2010, godz. 12.30

Informacje i zapisy:
Centrum Artystyczne „Radomska 13”, ul. Radomska 13/21
(filia Ośrodka Kultury Ochoty)
mail: radomska13@oko.com.pl
www.radomska13.art.pl