Weleda

Reklamą pomóż dzieciom

📅 wtorek 10.08.2010 do wtorek 17.08.2010
Reklamą pomóż dzieciom
Na co zostaną przekazane zebrane środki?
Całkowity dochód z licytacji przeznaczony zostanie na działalność Centrum Interwencyjnego KOPD, w którym udzielane jest wsparcie psychologiczne oraz prawne pokrzywdzonym dzieciom – ofiarom przemocy emocjonalnej, fizycznej oraz seksualnej. Miesięcznie Centrum pomaga co najmniej 350 rodzinom, a koszt terapii jednego dziecka szacuje się na 3000 złotych.

Co zyskają firmy, które wezmą udział w licytacji?
Oprócz świadomości realnej pomocy dzieciom, poprzez udział w akcji charytatywnej firmy kształtują swój wizerunek, jako społecznie zaangażowanej. Na zakupionej powierzchni, za wyjątkowo atrakcyjną cenę, obok logo zwycięzcy, zostanie umieszczone logo Komitetu Ochrony Praw Dziecka oraz informacja o wsparciu działalności przez konkretną firmę. Komitet Ochrony Praw Dziecka zaprasza również pracowników firmy do udziału w warsztatach psychologicznych, co z pewnością zwiększy kompetencje i umiejętności personalne.

Licytacja trwa od 29.07.2010 r. do 15. 09. 2010 r. do godz. 15.00
na stronie:
www.kopd.pl/licytacja
Zapraszamy do udziału w tej unikalnej licytacji!

O działalności Komitetu Ochrony Praw Dziecka
Komitet Ochrony Praw Dziecka istnieje od 1981 r. i jest ogólnopolską organizacją pożytku publicznego. Z raportu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej „Krzywdzenie dzieci w Polsce” wynika, że 15% Polaków posiadających dzieci w wieku do 18 roku życia stosowało wobec swojego dziecka przemoc przynajmniej raz. Zdecydowana większość (82%) rodzin, w których doszło do stosowania przemocy fizycznej, psychicznej, ekonomicznej lub seksualnej wobec dzieci twierdzi, że nie korzystała z pomocy żadnej instytucji lub organizacji. Wobec takiej sytuacji Komitet Ochrony Praw Dziecka podejmuje działania interwencyjne oraz upowszechniające znajomość praw dziecka wśród dorosłych i samych dzieci. Przeciwdziała skutkom łamania praw dzieci, a także podejmuje szereg inicjatyw na rzecz doskonalenia systemu praw dziecka. Więcej informacji na www.kopd.pl.

Informacji o Licytacji oraz działaniach KOPD udziela:
Maria Jakuszko, Zespół Projektów i PR Komitetu Ochrony Praw Dziecka
Nr. tel. 22 848 24 24, 0 504 190 740, e- mail: m.jakuszko@kopd.pl