Weleda
Weleda Baby

Queen’s Tenis Półkolonie w 6 miastach w Polsce – Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk

Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk
🗺
📅 piątek 18.03.2022 do piątek 01.04.2022
Queen’s Tenis
Pierwsze nasuwające się pytanie, to co to właściwie są półkolonie?

Półkolonie to rodzaj stacjonarnego wypoczynku dla dzieci. Jest to forma opieki w dni wolne od szkoły ferie oraz wakacje bez noclegu. Obecnie jest to bardzo popularne forma opieki dla dzieci w dużych miastach. Na rynku istnieje wiele przeróżnych półkolonii tematycznych, począwszy od sportowych, tanecznych, kończąc, aż na półkoloniach z programowania… Największą popularnością cieszą się pólkolonie w Warszawie.

Queen’s Tenis to sprawdzony oraz wiarygodny organizator wypoczynku, który specjalizuje się w organizacji półkolonii dla dzieci od 2016 roku. Te półkolonie co roku odwiedza tysiące dzieci w największych miastach w Polsce. Warto postawić na te półkolonie, ponieważ to rzetelny organizator, któremu bezpiecznie można powierzyć opiekę nad dziećmi.

Queen’s Tenis organizuje półkolonie w większości miast w Polsce:

Co wyróżnia półkolonie organizowane przez Queen’s Tenis?

Przede wszystkim bardzo interesujący program nastawiony na połączenie nauki tenisa ziemnego w raz z innymi zajęciami jak animacje, gry i zajęcia sportowe, warsztaty manualne, turnieje multisportowe oraz atrakcyjnymi wyjściami do kina, kręgle, parku trampolin czy wyjazdu do parku wodnego Suntago. Świetna forma spędzenie wakacji, bądź ferii dla dzieci w każdym wieku, zajęcia tenisa odbywają się w formie nauka poprzez zabawę. Od jakiegoś czasu oferują także Półkolonie w języku angielskim. Wychowawca jest bowiem tylko zagranicznym native speakerem, posługującym się tylko językiem angielskim, przy takiej formie wypoczynku zyskujemy praktycznie dwa w jednym, bez konieczności wyjazdu zagranicę.

Na nasze półkolonie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 5 – 15 lat, program jest tak ułożony, że zajęcia tenisa są prowadzone na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dla dzieci totalnie początkujących, średniozaawansowanych i nieco już bardziej zaawansowanych w grze tenisa ziemnego. Podział na grupy ze względu na zajęcia tenisa na wiek oraz poziom gry. Dla uczestników bez własnych rakiet, bezpłatnie udostępniamy rakiety tenisowe. Jesteśmy gorąco przekonani, że pięciodniowe turnusy pozwolą w dzieciach rozpalić pasję do tenisa ziemnego, co przełoży się na uczęszczanie na zajęcia całoroczne do naszej akademii w Warszawie.

Oprócz podziału na zajęcia tenisa, pozostałe formy aktywności odbywają się razem.
Codziennie zaplanowane są atrakcje takie jak wyjście do kina, kręgle, wyjazd do parku trampolin, parku wodnego czy w lato wyjście na lody, w piątek z kolei na zakończenie półkolonii zamiast tradycyjnego obiadu – pizza!
Poza tym w każdym tygodniu turnieje, konkursy i mini turniej tenisa ziemnego.
Nasze półkolonie cechuje najlepsza organizacja, bardzo aktywne spędzanie czasu.
Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych uczestników i ich rodziców.
Zaufanie, którym nas państwo obdarzają, co roku sprawiło, że jesteśmy pionierem w organizowaniu półkolonii sportowych w Polsce. Dziękujemy.

PODSTAWOWE INFORMACJE:

• Półkolonie organizowane są od poniedziałku do piątku przez całe wakacje
  • 10 turnusów od 27 czerwca do 31 sierpnia
  • Opieka od godz. 08:00 do godz. 17:30
  • Pełne wyżywienie – trzy posiłki – drugie śniadanie, obiad w formie zupa + drugie danie oraz podwieczorek. Do tego nieograniczona ilość picia dla dzieci, a także możliwość dostosowania posiłków do najbardziej wymagających dzieci z nietolerancją pokarmową m.in. na gluten, laktozę, mleko, itd.
  • Grupy wiekowe są to świetne półkolonie dla dzieci w wieku 5-15 lat, dzielone na 3 kat: najmłodsza 5-7 lat, średnia 8-11 lat, najstarsza 12-15 lat
  • Codziennie nauka gry w tenisa 2×1,5h przez wykwalifikowanych trenerów Queen’s Tenis Warszawa
  • Organizator zapewnia sprzęt na zajęcia, dzieci nie posiadające własnych rakiet otrzymają je bezpłatnie na czas trwania półkolonii
  • Atrakcyjny program oprócz zajęć tenisa – animacje, gry i zabawy, konkursy sprawnościowe, turnieje multisportowe, warsztaty manualne i wiele więcej
  • W każdym tygodniu zaplanowane są wyjścia do kina, kręgle, parku trampolin oraz parku wodnego Suntago
  • Organizator stawia na całkowite bezpieczeństwo dzieci, dlatego w razie przemieszczania się transport odbywa się prywatnym busem, bądź autokarem w zależności od liczby dzieci
  • Realizacja programu bezpieczny wypoczynek każdy podlegający zgłoszeniu do danego Kuratorium Oświaty

TERMINY:

• TURNUS:  27 – 01 lipiec 2022
  • TURNUS:  04 – 09 lipiec 2022
  • TURNUS:  11 – 15 lipiec 2022
  • TURNUS:  18 – 22 lipiec 2022
  • TURNUS:  25 – 29 lipiec 2022
  • TURNUS: 01 – 05 sierpień 2022
  • TURNUS: 08 – 12 sierpień 2022
  • TURNUS: 15 – 19 sierpień 2022
  • TURNUS: 22 – 26 sierpień 2022
  • TURNUS: 29 – 31 sierpień 2022

GRUPY WIEKOWE:

• 5-7 lat
  • 8-11 lat
  • 12-15 lat

WYŻYWIENIE:

• Drugie śniadanie
  • Obiad – zupa + drugie danie
  • Podwieczorek
  • Nieograniczona ilość wody dla dzieci

LOKALIZACJA:

CENA:

• 799,00 zł w Warszawie + 189,00 zł w przypadku wyjazdu do parku wodnego SUNTAGO
  • 699,00 zł w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi oraz Gdańsku.

RABATY:

• -100,00 zł dla rodzeństw
  • -100,00zł na kolejny turnus

DLACZEGO POSTAWIĆ NA NASZE PÓŁKOLONIE?

• Doświadczenie organizacja półkolonii od 2016 roku
  • Odpowiedzialna kadra pedagogiczna, trenerzy PZT, instruktorzy PZT, kierownicy wypoczynku, wychowawcy wypoczynku
  • Grupy do 10 dzieci na jednego wychowawcę
  • Bardzo duża ilość atrakcji
  • Autorski program tenisowy na półkolonii
  • Prawie dziesięciogodzinna opieka
  • Pełne i bardzo dobre wyżywienie
  • Półkolonie zgłoszone do kuratorium oświaty

ZAPISY:

Jeśli, wciąż nie mają państwo pomysłu na spędzenie wakacji dla swojego dziecka. Zapraszamy na Półkolonie queen’s tenis.