Puchar Kubusia Puchatka w Krakowie

📅 niedziela 13.06.2010
Puchar Kubusia Puchatka w Krakowie

W Kubusiu Puchatku startują dzieci młodsze w dwóch grupach wiekowych do 2001-2003 i 2004 i młodsze.

W zawodach KUBUŚ CUP, które odbędą się po Kubusiu Puchatku startują dzieci od 1997 do 1998 i od 1999 do 2000 roku.

W każdej grupie dzieci są podzielone na dziewczynki i chłopców.

Zawody odbędą się w Krakowie w Parku im Dr H. Jordana na terenie górki saneczkarskiej oraz
części miasteczka rowerowego. Dzieci mają za zadanie zjechać z górki slalomem gigantem (takim jak narciarski) oraz przejechać torem przeszkód.

Starsi dodatkowo będą musieli podjechać pod górę. O miejscu zawodnika w każdym przypadku decyduje czas przejazdu.

Zgłoszenia według formularza na stronie klubu www.lider.krakow.pl oraz na godzinę przed zawodami w Parku pod górką od strony miasteczka rowerowego.

Zawody mają 16 letnią tradycje i są kontynuacją zimowej imprezy o ponad 40 letniej tradycji.

{{moduly ntltresc}}