Królik i Misia

Program Centrum Warte Poznania

📅 sobota 22.08.2015 do piątek 28.08.2015
Program Centrum Warte Poznania

W ramach programu zostaną zrealizowane zajęcia i warsztaty specjalne, odbywające się w różnych częściach stolicy Wielkopolski, m.in. tańcowisko rodzinne, warsztaty dla dzieci i seniorów „ruch kreatywny” i zajęcia „tańczenie pod koziołkami”. Projekt adresowany jest do mieszkańców Osiedli: Jeżyce, Stare Miasto i Święty Łazarz.
Najbardziej potrzebujący mieszkańcy tych obszarów, otrzymają za pośrednictwem Rad Osiedli 40 darmowych miejsc na Międzynarodowych Warsztatach Tańca Współczesnego oraz 30 biletów na przedstawienia odbywające się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca. Zapisy na zajęcia odbywające się w ramach projektu ruszą w połowie lipca. Więcej informacji o wydarzeniu pojawi się już wkrótce na stronie i Facebooku Dancing Poznań oraz Polskiego Teatru Tańca.

Projekt „Tańczenie Warte Poznania” dofinansowany z budżetu Urzędu Miasta Poznania/ Program „Centrum Warte Poznania”.

www.facebook.com