Akademia tańca

Pożegnanie lata z latawcem

21.09.13, sobota
godz. 16.00 – 18.00
boisko przy szkole podstawowej w Lipinach (gmina Nowosolna)

W ramach imprezy ”Odlotowy Latawiec” odbywają się zawody latawcowe, oceniane i nagradzane w trzech kategoriach:
1. Najwyższy lot,
2. Najdłuższy ogon,
3. Latawiec zrobiony własnoręcznie.

Obok zawodów będą odbywać się gry i zabawy sprawnościowe dla różnych grup wiekowych i rodzin. Uczestnicy otrzymaja dyplomy i symboliczne nagrody. Równocześnie Szkola Podstawowa w Lipinach zaprasza na Święto Pieczonego Ziemniaka.

Miejsce:
boisko przy szkole podstawowej w Lipinach

Jak dojechać?

autobusem: MPK 54 i 53 z Łodzi do Lipin

samochodem: Należy wyjechać z Łodzi ulicą Brzezińską w stronę Brzezin. Po drodze mijamy Nowosolną, Natolin i Teolin. We wsi Lipiny, po minięciu Szkoły Postawowej po lewej stronie drogi należy skręcić w pierwszą asfaltową drogę w lewo przy tabliczce MPK Krańcówka. Dalej, na rozdrożu należy trzymać się lewej strony.

Zabieramy ze sobą:

– latawiec (najlepiej własnej konstrukcji)
– dużo energii i humoru
– chęć do zabawy