Weleda

Poranki filmowe – pierwsza wyprawa do kina

📅 sobota 22.02.2014 do niedziela 23.02.2014
Poranki filmowe – pierwsza wyprawa do kina

Na dzieci powyżej 2 roku życia czekają w lutym o godz. 10:30 nowe odcinki bajki „Stacyjkowo".

Edukacja i zabawa w najlepszym wydaniu! Akcja serialu rozgrywa się w tytułowym miasteczku Stacyjkowo, a jego głównymi bohaterami są trzy małe lokomotywy: Wilson, Koko i Bruno. Przygody, które wspólnie przeżywają uczą ich tego, co jest w życiu najważniejsze, dowiadują się czym jest odpowiedzialność oraz poznają znaczenie prawdziwej przyjaźni.

22 i 23 lutego o godzinie 10:30 zostaną wyświetlone we wrocławskich Multikinach odcinki bajki Stacyjkowo: odcinek specjalny: Ciuchcie na ratunek; Zosia i klub Gwiazd; Gra Koko; Emilia i wykrywacz usterek; Pracuś Wilson. Łączny czas trwania to 64 minut.

Dla dzieci powyżej 5 roku życia w lutym o godz. 12:00 zapraszamy na Poranki z Barbie: „Barbie i Sekret Wróżek" oraz „Barbie Księżniczka i piosenkarka" .

22 i 23 lutego o godz. 12:00 wyświetlimy film Barbie Księżniczka i piosenkarka. Czas: 72 min.

Kolejna muzyczna i magiczna przygoda, w której BarbieTM wciela się w rolę ToriTM, życzliwej księżniczki krainy Meribella, która zamiast wykonywać swoje królewskie obowiązki, chciałaby tańczyć i śpiewać. Pewnego dnia do królestwa przyjeżdża ulubiona piosenkarka księżniczki – KeiraTM. Dziewczynki odkrywają, że mają ze sobą bardzo dużo wspólnego – obydwie, w magiczny sposób, mogą przypominać siebie nawzajem. Na początku zamiana miejsc wydaje się świetnym pomysłem, jednak szybko okazuje się, że życie w nowej roli nie jest takie łatwe, jak to sobie wyobrażały! W tym musicalu wypełnionym pięknymi piosenkami, bajecznymi kreacjami oraz nowymi, wesołymi bohaterami poznamy siłę prawdziwej przyjaźni, dzięki której łatwiej spełniać swoje marzenia!

Bilet w cenie 12 zł, do nabycia w kasach biletowych Multikina oraz na stronie www.multikino.pl.

UWAGA! Mamy zaproszenia!

Aby zdobyć podwójne zaproszenie na dowolny Poranek filmowy wystarczy w czwartek 20 lutego przysłać zgłoszenie na adres basia@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać PORANKI WROCŁAW, w treści swoje imię i nazwisko.

Spośród nadesłanych zgłoszeń ROZLOSUJEMY 2 zaproszenia na Poranki w dniach 22-23 lutego. Zwycięzcę powiadomimy mailowo.