Weleda

📅 niedziela 29.05.2022
🎫 15zł
Poranek Teatralny z okazji Dnia Dziecka. Siemianowice Śląskie
Grupa Klubstyka i przyjaciele „Smok”

Chyba każdy z nas pamięta, gdy jako dziecko płacił kamieniami i liśćmi za przygotowane przez inne dziecko ciastko z piasku, udawał że rower to najszybszy rumak a patyk był najlepszym pistoletem. Dzieci uwielbiają stwarzać nowy fantastyczny świat na bazie swoich wyobrażeń.

S.M.O.K opowiada historię czwórki rodzeństwa, którzy uwielbiali zabawę piłkami na podwórku natomiast pewnego dnia jedna z piłek okazała się być „jajkiem niespodzianką”. Kto to był i jakie spotkały go przygody? No i co zrobiły z nim dzieci? Dowiecie się tego z bajki

S.M.O.K. czyli Sztuce Mówiącej o Każdym

bo, tak jak nazwa wskazuje, jest dla każdego więc można tam odnaleźć siebie i uzyskać cenne, życiowe lekcje.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Zapraszamy!