Weleda

Poranek muzyczny dla dzieci i młodzieży

📅 niedziela 14.03.2010
Poranek muzyczny dla dzieci i młodzieży

Prezentowane są zatem kompozycje m.in.: C. Gardela, A. Villoldo, M. Rodrigueza, oraz Tango Nuevo A. Piazzolli. Nie zabraknie również polskich tang, m.in. kompozycji J. Petersburskiego. Ciekawym punktem programu jest zapoznanie młodych słuchaczy z historią powstania i brzmieniem niezwykle rzadko spotykanego w Polsce bandoneonu (narodowego instrumentu argentyńskiego).

Godz. 12:00.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie biletowej Domu Kultury „Świt” od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-20.00. Informacja pod numerami tel. 0 22 811 01 05, 811 11 09.

Uwaga! Rozdajemy zaproszenia!

Spośród osób, które do piątku do godziny 11tej przyślą na adres konkurs@miastodzieci.pl zgłoszenie (w temacie "PORANEK MUZYCZNY") rozlosujemy pięć podwójnych zaproszeń na imprezę.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą meilową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

Zaproszenia zostały już wylosowane. Wszystkich, którzy mimo braku szczęścia w losowaniu wybierają się na Poranek Muzyczny informujemy, że na hasło MIASTO DZIECI bilety będę udostępniane za połowę ceny czyli – 5 zł.