Porady od wizażu poprzez fitness po karierę zawodową.

📅 środa 09.02.2011 do wtorek 01.03.2011
Porady od wizażu poprzez fitness po karierę zawodową.
Swoją obecność bardzo spektakularnie zaznaczy instruktorka tańca brzucha – Anna Mossakowska – związana ze szkołami tańca Kabaty Dance Studio oraz Egurrola. Pani Anna nie tylko zaprezentuje taniec brzucha,  ale również poprowadzi próbną lekcję. Jest to jedyna okazja aby bezpłatnie przekonać się, czy jest to aktywność, którą możemy polubić. Po takiej próbce można będzie wzmocnić się wodą kokosową. Co to takiego? To zupełna nowość w Polsce – naturalny produkt wprowadzany na rynek przez firmę Vivalife (www.vivalife.pl). O zaletach wody kokosowej można będzie się dowiedzieć na miejscu w trakcie Femina Expo Kameralnie. Nasz kobiecy wieczór uzupełnią dwie ważne ekspertki. Pierwsza z nich to wizażystka, która skupi się nie tylko na informacjach o nowych trendach w makijażu, ale przede wszystkim wskaże kierunek wizażu, który jest najbardziej odpowiedni do danego typu urody. Drugą ważną specjalistką od spraw wizerunku będzie osobista stylistka. Chcesz kupować ubrania, które nie dodają ci lat i kilogramów a uroku? Zasięgnij rady stylistki z firmy Osa (www.personalstylist.pl). Każda z  cennych porad udzielanych podczas Femina Expo Kameralnie  będzie bezpłatna.
Swoją obecność zaznaczy również sieć aptek Świat Zdrowia, rozdając bezpłatnie swój magazyn i prezentując nowości rynkowe z zakresu szeroko pojętej profilaktyki zdrowotnej. Na Femina Expo Kameralnie poznać będzie także można portal i magazyn dla rodziców Kikimora.
Dodatkowo stworzony będzie kącik kariery, w którym doradca zawodowy na miejscu będzie sprawdzać CV osobom, które szukają pracy lub myślą o jej zmianie. Aby sprawdzić swój dokument należy zapisać się wysyłając e-maila na adres: feminaexpo@musmedia.pl
Wieczór pełen atrakcji uzupełni seans filmowy.  W ramach cyklu Kino Na Obcasach można będzie wykupić bilet na nową polską komedię: „Wojna Żeńsko Męska”.
Femina Expo Kameralnie – Multikino Złote Tarasy
1 marca 2011, godz. 18.00-20.00 | 2 marca 2011, godz. 10.30-12.00 | WSTĘP BEZPŁATNY
www.feminaexpo.pl zapisy na: feminaexpo@musmedia.pl