Banery Maniek

📅 sobota 08.11.2014
Pociągiem w Łódzkie

21.06. – 8.11.14

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego organizuje cykl bezpłatnych przejazdów zmodernizowanymi pociągami do ciekawych miejsc w regionie. W zeszłym roku przejazdy zmodernizowanymi pociągami po województwie cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, również w tym roku w kalendarzu znalazły się wyprawy po regionie.

Tegoroczne wycieczki będą często łączyć różnorakie formy spędzania wolnego czasu. Będzie coś dla tych, którzy są zainteresowani zwiedzaniem zabytków, dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas na wycieczkach rowerowych, pieszych czy nordic walking oraz dla zwykłych wycieczkowiczów, którzy chcą po prostu wypocząć.

Pociągami pojedziemy we wszystkie strony i odwiedzimy ciekawe pod względem historycznym, kulturowym, przyrodniczym miejsca w województwie.

Harmonogram wycieczek:

08.11.2014 – Łódź – Pabianice

Szczegółowa mapa wycieczek

Udział w wycieczkach jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie okolicznościowych biletów, które dystrybuowane są poprzez: jednostki samorządu terytorialnego, organizacje pozarządowe, konkursy ogłaszane na Facebooku Województwa Łódzkiego, bezpośrednio na dworcu w dniu wyjazdu.

Więcej informacji: