Weleda
Weleda Baby

Planeta 51 w Multikinie – rozdajemy zaproszenia!

📅 czwartek 25.02.2010
Planeta 51 w Multikinie – rozdajemy zaproszenia!

Pewnego dnia, w samym środku rodzinnego grilla na podwórku Neery ląduje niezidentyfikowany obiekt latający opatrzony śmiesznie brzmiącym napisem „NASA". Gdy sterujący nim Kapitan Russ Baker opuszcza swój statek, aby triumfalnie wbić w nieodkrytą dotąd ziemię amerykańską flagę zauważa… kilkoro wgapionych w siebie otwartych ze zdziwienia oczu. Spanikowany bierze nogi za pas i znajduje schronienie w planetarium, w którym pracuje Lem.

Po początkowej fazie wzajemnej nieufności między bohaterami stopniowo zaczyna kiełkować przyjaźń. Teraz Lem, wraz z pomocą życzliwych lecz niezbyt bystrych przyjaciół, musi nie tylko ukryć swojego ziemskiego przyjaciela przed ścigającym go wojskiem, ale także pomóc mu jak najszybciej wrócić na przejęty przez władze planety statek.

Uwaga! Rozdajemy zaproszenia!

Spośród osób, które w czwartek w godzinach 7.00 – 19:00 przyślą na adres basia@miastodzieci.pl zgłoszenie, wylosujemy DWA adresy e-mail, których właściciele otrzymają podwójne zaproszenie do wykorzystania w terminie 26 lutego – 4 marca.

W temacie maila proszę napisać: PLANETA 51, w treści podać swoje imię i nazwisko.

*Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej drogą mailową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

Jednocześnie bardzo prosimy o przemyślany udział w konkursie. Otrzymujemy wiele zgłoszeń osób, które nie sprawdzają, czy zostały zwycięzcami i w ten sposób zaproszenie pozostaje niewykorzystane.

Zwycięzców powiadomimy w piątek w godzinach 8.00-11.00.

**Zaproszenia obowiązują do Multikina Pasaż Grunwaldzki

W drodze losowania wybierane zostają adresy mailowe, dlatego treść nadsyłanych zgłoszeń nie ma tutaj znaczenia – ważny jest temat wiadomości. Otwierane są jedynie wiadomości z wylosowanych adresów, i na te wysyłamy odpowiedź.