Weleda
Weleda Baby

Pies w rozmiarze XXL. Wygraj dwuosobowe zaproszenie do kina

📅 czwartek 11.08.2022 do czwartek 18.08.2022
pies w rozmiarze xxl film

Wielkimi krokami nadchodzi animowana komedia, która rozmerda każdego! Największy przyjaciel człowieka powalczy o najważniejsze psie tytuły  w nowej produkcji reżysera filmów o przygodach słynnego kota Garfielda ! W polskiej wersji językowej głosu kultowemu Marmaduke’owi użycza niezrównany Cezary Pazura!

Marmaduke to pies kanapowy, który wyrósł na dużego zwierza daleko wykraczając poza rozmiary standardowej kanapy. Z jednej strony uwielbia zabawę i kłopoty, ale w głębi serca czuje się odpowiedzialny za swoich opiekunów, których kocha najmocniej na świecie. Pewnego dnia seria jego wygłupów w postaci filmu video trafia do Internetu i w błyskawicznym tempie czyni go sławnym. Wielkim psem o jeszcze większym sercu zaczyna interesować się światowej sławy treser, który stawia sobie za punkt honoru nauczenie czworonoga akrobatycznych sztuczek i żelaznej dyscypliny. Życiem Marmaduke’a i jego ludzkiej rodziny zawładnie świat pokazów psów rasowych oraz cała masa zadzierających do góry swoje mokre nosy psich ślicznotek i szczerzących się groźnie rywali. Czy wyszczekany bohater uwierzy w siebie i zdobędzie tytuł najlepszego pupila świata?  Pies w rozmiarze XXL w kinach od 19 sierpnia!

Z okazji premiery filmu Pies w rozmiarze XXL Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której mogą Państwo zdobyć dwuosobowe zaproszenia na film do kina Cinema City w wybranym mieście!

W Mieście Dzieci czeka 35 dwuosobowych zaproszeń, które można wykorzystać między 22 a 25 sierpnia.

Jak zdobyć  zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 11-18 sierpnia  maja  wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Pies w rozmiarze XXL, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz uzasadnicie dlaczego to do Was powinny trafić zaproszenia.

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Obejrzyj zwiastun filmu Pies w rozmiarze XXL: