Akademia tańca

2.06.13
godz. 9.00 – 17.00

Piccolo Cup w Łodzi – moc piłkarskich emocji dla całej rodziny!

Mnóstwo atrakcji i niezapomnianych sportowych emocji czeka na wszystkich uczestników oraz kibiców, którzy w niedzielę 2 czerwca 2013 r., pojawią się w Łodzi na turnieju piłkarskim Piccolo Cup. W godzinach 9:00 – 17:00 na obiektach Uczniowskiego Klubu Sportowego SMS, mieszczących się przy ul. Milionowej 12 w Łodzi, dziecięce drużyny piłkarskie z okazji Dnia Dziecka, rywalizować będą o Puchar Piccolo Cup. Na organizowane po raz pierwszy wydarzenie zaprasza Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego oraz marka Piccolo, która została głównym sponsorem imprezy.

Z piłkarskich trybun będzie można oglądać zmagania 12 zespołów, składających się z chłopców z rocznika 2005/2006 reprezentujących region łódzki. Łącznie do udziału w turnieju Piccolo Cup zgłosiło się aż 120 małych zawodników, m.in. z takich drużyn jak: Lechia Tomaszów, Andrespolia Wiśniowa Góra, Warta Sieradz, ŁKS Łódź, SMS Łódź, CHKS Łódź, Widzew Łódź, Football Academy Łódź i AC Milan Soccer School.

Turniej o godz. 9.30 rozpoczną eliminacje, w których podzielone na grupy drużyny, będą konkurować między sobą na trzech boiskach w systemie „każdy z każdym". Najlepsze z nich zmierzą się w meczu finałowym o godz. 15:30, w którym na zwycięzców czeka nagroda główna – Puchar Piccolo Cup oraz medale. O prawdziwie uroczystą i magiczną atmosferę, zadba natomiast producent musującego napoju Piccolo, którego owocowe bąbelki niezmiennie sprawiają, że wszystkie rodzinne wydarzania zyskują niezwykły smak, przenosząc najbliższych tam, gdzie marzenia!

„Od wielu lat konsekwentnie propagujemy idee sportowe wśród najmłodszych. Tym razem zależy nam na pokazaniu, że aktywny wypoczynek może być doskonałą formą zabawy, przynoszącą radość całej rodzinie. Wierzymy, że turniej Piccolo Cup spotka się z dużym zainteresowaniem i na stałe wpisze się w kalendarz imprez dedykowanych dzieciom, przyciągając z każdym rokiem coraz większe grono uczestników" – mówi Piotr Grzelak, trener koordynator UKS SMS Łódź.

Podczas wydarzenia, na dodatkowym boisku nie zabraknie atrakcji również dla małych kibiców i samych zawodników, dla których przewidziano liczne futbolowe zabawy z wartościowymi nagrodami. Swoje umiejętności będzie można sprawdzić m.in. w konkursie rzutów karnych, strzałów w poprzeczkę czy trafień w małą bramkę z dużej odległości. Na wszystkich gości czeka zatem wiele ekscytujących niespodzianek!

Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

Informacje o PICCOLO CUP
Niedziela 2.06.2013r.