Weleda

Ostatni smok świata

📅 wtorek 17.01.2017 do czwartek 19.01.2017
Ostatni_Smok
Zapraszamy Was serdecznie na seans dla czytelników Miasta Dzieci 25 stycznia o godz. 18:30 w kinie Multikino Atlantic. Jeśli chcielibyście otrzymać od nas zaproszenie prześlijcie maila na adres l, w tytule maila wpiszcie Smok, w treści imię i nazwisko oraz liczbę dzieci, które chcielibyście zabrać na seans. Na Wasze zgłoszenia czekamy do czwartku 19 stycznia.  Zapraszamy!     ZAPROSZENIA ROZDANE, PRZESŁALIŚMY MAILE Z POWIADOMIENIAMI

Pełna akcji, humoru, magii i fantastycznych zwierząt komedia o niepoprawnym marzycielu, który rzuca wyzwanie ostatniemu smokowi na Ziemi! O jakość zabawy w trakcie rodzinnego seansu zadbali twórcy uwielbianych przez kolejne pokolenia hitów: „Denver, ostatni dinozaur”, „Clifford – wielki czerwony pies” i „Kacze opowieści”.

Natomiast ognia polskiej wersji językowej dodał sam Piotr Fronczewski, który – w tytułowej, gadziej roli – udowadnia, że nie wszystkie smoki dają się wytresować.

Przygotujcie się na… baśniowe grzybobranie!

Syn bohaterskiego Cyryla, mały Niki, postanawia iść w ślady ojca i zostać pogromcą smoków. Na przekór zakazom taty opuszcza rodzinną wioskę i wyrusza na poszukiwanie przygód. W trakcie niezwykłej podróży, wiodącej ze świata ludzi przez krainę magii, Czarosferę, spotka nowych przyjaciół – czarującego (dosłownie i w przenośni!) nietoperza Ediego i Peszka – dzieciaka, który wszystkim dookoła przynosi… pecha. Razem będą musieli stawić czoła ostatniemu smokowi świata. Oraz pokrzyżować plany paskudnej wiedźmy z bagien, planującej wykorzystać smoczą magię do niecnych celów. Wspólnie Niki, Edi i Peszek udowodnią, że nie ma takiej złej mocy, której nie może pokonać prawdziwa przyjaźń.

Ostatni smok świata
Gatunek: animowany/komedia
Produkcja: Ukraina 2016
Scenariusz: Shulga Elena, Dennys McCoy („Kacze opowieści”, „Przygody Animków”) Pamela Hickey („Sabrina, nastoletnia czarownica”, „Denver, ostatni dinozaur”, „Clifford – wielki czerwony pies”)