Weleda

Ostatni Listopadowe Poranki Filmowe

📅 sobota 21.12.2013 do niedziela 22.12.2013
Ostatni Listopadowe Poranki Filmowe

O godz. 10:30 w grudniu zapraszamy na nowe odcinki kultowej bajki „Baranek Shaun"

Baranek Shaun jest niezwykle inteligentny i przebojowy. Razem ze stadem owiec mieszka na farmie i wyjątkowo często wpada w tarapaty. Shaun jest znany z szalonych pomysłów, dlatego kiedy wraz z przyjaciółmi pojawia się na pastwisku, katastrofa wisi w powietrzu. Owczarki się zakochują, barany latają, zęby bolą, a na kłopoty najlepsza jest zabawa w wesołym miasteczku.

7 i 8 grudnia zapraszamy na odcinki Baranka Shown: „Piłka", „Zakochany owczarek", „Kąpiel", „Timmy Akrobata", „Byk", „Latawiec", „Trener Shawn", „Pszczoły", „Przytulanka". Całość trwa 63 minuty.

O godz. 12:00 w grudniu zapraszamy na najnowszy film „Barbie i jej siostry w krainie kucyków"

BarbieTM i jej siostry wyruszają w podróż do Szwajcarii, w majestatyczne Alpy, gdzie spędzą niezapomniane wakacje w akademii nauki jazdy konnej! BarbieTM nie może się doczekać, kiedy znajdzie nowego kucyka, którego będzie mogła zabrać do Malibu. StacieTM planuje udowodnić wszystkim, że jest wybitym jeźdźcem. ChelseaTM marzy tylko o tym, aby dosiąść jak największego kucyka, zaś SkipperTM… cóż, ona jako jedyna jest bardziej zainteresowana przeżywaniem i opisywaniem wspaniałych, górskich krajobrazów. Wakacje sióstr zaczynają się niepewnie, ale kiedy BarbieTM odkrywa tajemniczego, dzikiego kucyka w pobliskich lasach, ich wizyta staje się w pełni magiczna!

Bilet w cenie 12 zł, do nabycia w wszystkich kasach biletowych Multikina oraz na stronie www.

UWAGA! Mamy zaproszenia!

Aby zdobyć podwójne zaproszenie na dowolny Poranek filmowy wystarczy w czwartek 19 grudnia przysłać zgłoszenie na adres basia@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać PORANKI WROCŁAW, w treści swoje imię i nazwisko.

Spośród nadesłanych zgłoszeń ROZLOSUJEMY 4 zaproszenia na Poranki w dniach 21-22 grudnia. Zwycięzcę powiadomimy mailowo.