Weleda
Weleda Baby

📅 czwartek 28.07.2022 do czwartek 04.08.2022
O czym tak naprawdę marzą zwierzęta? Igrzyska Zwierzaków już na DVD
Witajcie w magicznym świecie sanktuarium – gdzie zwierzęta mają głos, a marzenia się spełniają, jeśli wystarczająco się tego pragnie. To tutaj co roku rozgrywane się wielkie sportowe igrzyska, w których duzi i mali przedstawiciele fauny toczą zaciętą rywalizację o tytuły i cenne puchary. Kto tym razem stanie na podium i zdobędzie szacunek widowni? Czy będzie to któryś z dotychczasowych czempionów, a może zupełnie nowy śmiałek i pretendent do medali. Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w tej przezabawnej, animowanej komedii dla całej rodziny.

Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Frankiego. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona.

KIEDY WSZYSCY W CIEBIE NIE WIERZĄ…

POKAŻ IM, ŻE SIĘ MYLĄ!

„IGRZYSKA ZWIERZAKÓW” OD DZIŚ NA DVD!

W ORYGINALNEJ OBSADZIE DUBBINGOWEJ SWOICH GŁOSÓW UŻYCZYLI, MIĘDZY INNYMI – SAM NEILL (SERIA „PARK JURAJSKI”) ORAZ ANGOURIE RICE, ZNANA MŁODSZEJ PUBLICZNOŚCI Z WIELKIEGO HITU „SPIDER-MAN: BEZ DROGI DO DOMU”, NATOMIAST STARSZEJ Z POPULARNEGO I WIELOKROTNIE NAGRADZANEGO SERIALU „MARE Z EASTTOWN”.

Gatunek: animacja, familijny, przygodowy

Produkcja: Australia 2021

Reżyseria: RICARD CUSSÓ („O czym marzą zwierzęta”, „O czym dzisiaj marzą zwierzęta”)

Polska obsada dubbingu: ZUZANNA GALIA, SZYMON KUŚMIDER, WOJCIECH CHORĄŻY, PRZEMYSŁAW STIPPA, EWA SERWA, JANUSZ WITUCH, ARTUR DZIURMAN, ADRIANNA IZYDORCZYK