FMH mobile

📅 środa 18.08.2010
Nowość w rodzinnym salonie Fryzjerek

od 4.08.10

40 zł zamiast 85 zł za strzyżenie z myciem i modelowanie dla mam i nie tylko mam w rodzinnym salonie Fryzjerek!

Ważne:
– Możecie pozwolić sobie na wizytę u fryzjera, bez obawy o dziecko – gdy Wy będziecie robić się na bóstwo, Wasi milusińscy będą dobrze bawić się pod czujną opieką
– Z oferty mogą korzystać również kobiety które nie są jeszcze mamami
– Dogodna lokalizacja w centrum miasta, darmowe miejsca parkingowe i mini ogródek z piaskownicą przed salonem – to bezsprzeczne atuty Fryzjerka

Warunki:
– Bon ważny 3 miesiące od 06.08.2010
– Oferta obejmuje: strzyżenie wraz z modelowaniem dla mam i gratisową opiekę nad dzieckiem w trakcie strzyżenia
– Oferta dotyczy strzyżenia włosów o różnej długości – krótkich, średnich i długich
– Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu – 42/ 674 09 90

Mały Jasio, już w wieku dwóch lat miał na głowie bujną czuprynkę. Włosy, które codziennie rano wybierały różne strony świata, by rosnąć i nabierać blasku były zmartwieniem mamy Jasia, która nie chciała już dłużej ignorować nieładu na głowie synka. Postanowiła zabrać go na pierwszą wizytę do fryzjera, by obciąć włosy. Tylko gdzie? Wtedy właśnie okazało się, że w Łodzi nie ma salonu fryzjerskiego dla dzieci… Jak myślicie co zrobiła mama Jasia? Odpowiedź jest prosta! Stworzyła specjalne miejsce, gdzie mali klienci mogą korzystać z usług fryzjerskich na najwyższym poziomie – Fryzjerek, bo o nim mowa dziś zajmuje się również dbałością o porządek na głowach całych rodzin: mam z dziećmi, babć, cioci i tatków i wujaszków i braci też! Zapraszamy dziś wszystkie mamy, babcie i ciocie na strzyżenie z modelowaniem w rodzinnym saloniku Fryzjerek.

Wybierając salon przy placu Zwycięstwa możesz liczyć na profesjonalne strzyżenie z myciem i modelowaniem za pół ceny! Fryzjerzy pracują w salonie na kosmetykach dwóch marek: klasycznego i ponadczasowego Revlona i supernowoczesnego i proekologicznego Davinesa, jednak to Ty decydujesz, która z nich jest dla Ciebie najlepsza.

www.fryzjerek.com

pl. Zwycięstwa 2