Królik i Misia

Nowohucki Dzień Dziecka

📅 sobota 04.06.2011
Nowohucki Dzień Dziecka

Zaczynamy bajkowym korowodem – zbiórka o godz.14.00 w Alei Róż pomiędzy os. Centrum C a os. Centrum B.

Tematem przewodnim imprezy będzie świat bajek. Zachęcamy wszystkie dzieci, aby przebrały się w bajkowe kostiumy. Dla tych, które się przebiorą, przewidujemy dodatkowe niespodzianki. W programie występy dzieci z przedszkoli i szkół z terenu Dzielnicy XVIII Nowa Huta, spotkanie z Pipi, pokaz Grupy Happenerskiej Nowa Huta.
Będzie też wiele atrakcji, m.in. bajkowe stanowiska, konkurs dla najmłodszych o Nowej Hucie, gry i zabawy, malowanie twarzy, wesołe miasteczko, konkursy i pokazy sprzętu Policji, Straży Miejskiej, pokaz gigantycznych baniek mydlanych.

Imprezie towarzyszyć będzie kwesta na rzecz Fundacji Pomocy Rodzicom i Chorym na Mukowiscydozę Matio.
Wstęp wolny!

4 czerwca 2011 r. – godz. 14.00 – 19.00,
teren zielony pomiędzy NCK a os. Centrum E

Partnerzy:
– Komisariat VIII Policji
– Straż Miejska – Oddział III Nowa Huta
– Muzeum Historyczne Miasta Krakowa – Oddział Nowa Huta
– Nowohuckie Centrum Kultury
– OSP Kościelniki
– Szpital im. Żeromskiego
– Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu

Sponsorzy:
– Krakowski Holding Komunalny S.A.
– Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.
– Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.
– Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.
– ZPZ Złomex S.A.