Weleda

Atrium Reduta, Warszawa
📅 piątek 29.11.2019 do czwartek 05.12.2019
Nowa Strefa Zabawy w Atrium Reduta
Centrum handlowe Atrium Reduta zaprasza do nowej bezpłatnej Strefy Zabawy al.to pełnej popularnych zabawek w wyjątkowej przestrzeni! Już teraz w Atrium Reduta Twoje dziecko może aktywnie spędzić czas, wcielając się w youtubera, biorąc udział w zajęciach kreatywnych z wykorzystaniem LEGO czy stając w szranki w ramach wyścigów na torach Hot Wheels.

Strefa Zabawy al.to to miejsce idealne dla dzieci z rodzicami. Bajkowa przestrzeń, gdzie pociechy i ich opiekunowie mogą poznać i samodzielnie wypróbować nowości w świecie zabawek (na przykład z serii Psi Patrol czy Barbie, gier planszowych oraz zestawów ciastoliny Play-Doh). Miłośnicy majsterkowania i kombinowania w szczególności powinni pokochać strefę warsztatową LEGO, która rozbudza wyobraźnię i zachęca do aktywności – można zarówno zobaczyć złożone już zestawy, jak i pobawić się nimi lub od podstaw zbudować nowe konstrukcje. Miłośnicy szybkiej jazdy odkryją natomiast nieograniczone możliwości torów samochodowych Hot Wheels. W kreatywnym wykorzystaniu dostępnych atrakcji pomoże obecny na miejscu animator.

Ponadto wyjątkową atrakcją Strefy Zabawy al.to jest Studio Małego Youtubera, które wyposażono w profesjonalny sprzęt. Dziecko może w nim nagrać unboxing lub recenzję zabawki. Nie brakuje również przestrzeni do odpoczynku dla rodziców, która została zaprojektowana tak, aby pociechy były z niej zawsze dobrze widoczne. Zapraszamy codziennie od godziny 12:00 aż do zamknięcia Centrum.

Lokalizacja strefy: 1 piętro

Godziny otwarcia strefy: pon – sob: 12:00 – 21:00, niedz: 12:00 – 20:00