Weleda
Weleda Baby

(Nie)zwykły Dzień Dziecka z Orlim Gniazdem

Boisko na os. Lecha (za Kościołem)
📅 wtorek 01.06.2021
(Nie)zwykły Dzień Dziecka z Orlim Gniazdem
Drodzy Rodzice, Dziadkowie i Opiekunowie!
Śpieszymy do Was ze wspaniałą nowiną.

Nie tracimy czasu i korzystając z odmrożenia działalności kulturalnej przygotowaliśmy (Nie)zwykłe wydarzenie dla Waszych dzieci i wnuków! No i dla Was oczywiście.

Jeśli szukacie idealnego sposobu na spędzenie tego wyjątkowego dnia jakim jest Dzień Dziecka, to zapraszamy Was serdecznie na naszą imprezę! Przygotowaliśmy szereg atrakcji, dzięki którym Wasze pociechy na pewno nie będą się nudzić A wszystko pod okiem doświadczonych animatorów z Teatru pod Miastem.

Możecie liczyć na sporą dawkę zabawy! Ale nie tylko… Konkurencje i atrakcje zostały tak przygotowane, by pobudzić rozważne myślenie, uczyć współpracy w grupie, uczyć tolerancji względem innych oraz angażować fizyczność. Zatem pełen pakiet.

Podczas dwóch godzin trwania imprezy dzieci będą miały możliwość skorzystania z różnorodnych gier i zabaw, takich jak m.in.: gigant memory, gigant puzzle, klanza, dart plenerowy, dodgeball, slalomy i tory przeszkód, udany połów, wodne kółko i krzyżyk, limbo, gra w kulki i wielu, wielu innych…

Liczymy, że będziecie wspierać swoje pociechy we wszystkich konkurencjach, dlatego ubierzcie się wygodnie, bo ruchu nie zabraknie!

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Oby tylko pogoda nie spłatała nam figla 😉

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Termin: 1 czerwca 2021 (wtorek)
Miejsce: Boisko na os. Lecha (za Kościołem)