Weleda
Weleda Baby

Natalia Lubrano feat. MAPA, Martella, Ola Turoń. Stopklatka. Muzyka filmowa na jazzowo

Centrum Kultury AGORA
📅 niedziela 06.10.2019
🎫 30zł
STOPKLATKA – projekt stworzony przez grupę wrocławskich muzyków, których łączy nie tylko pasja do grania dobrej muzyki jazzowej, ale też gust filmowy. Pomysł uformowania tych pasji w cały projekt powstał niedawno, bo w 2017 roku. Zafascynowani światem przedstawionym w historiach pisanych i ekranizowanych przez najlepszych reżyserów, szczególnie doceniają wybór utworów, które towarzyszą poszczególnym scenom. To ścieżka dźwiękowa jest dla nich kopalnią nowych inspiracji i przykładem na to, jak silnie pobudzani przez te dźwięki jesteśmy w stanie przenieść się w świat filmu, nawet długo po jego obejrzeniu. Na koncertach pojawiają się utwory z takich filmów, jak: Leon Zawodowiec, Bagdad Cafe, Moulin Rouge, Miasto aniołów, Flashdance, Ida i inne.

Natalia Lubrano – polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, związana z wrocławską sceną muzyczną. Szerszej publiczności znana z V edycji programu The Voice of Poland w grupie Tomsona i Barona z zespołu Afromental, gdzie dotarła do półfinału. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu oraz prywatną szkołę jazzu „Jazz a Tours” we Francji. Na polskiej scenie muzycznej znana jest z wieloletniej współpracy ze środowiskiem wrocławskich hip–hopowców oraz ze współpracy zespołem Miloopa, z którym wydała cztery albumy. Występowała również z polskim artystami, takimi jak Andrzej Smolik, Renata Przemyk, Novika, Maria Peszek czy Paulina Przybysz. Udzieliła swojego głosu na około dwudziestu albumach innych muzyków. W marcu 2012 roku ukazała się autorska płyta wokalistki i jej zespołu pt. „R.E.S.P.E.C.T.” (Kayax). Laureatka 35 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie zdobyła nagrodę publiczności oraz nagrodę jury za walory wokalne. Obecnie Natalia Lubrano pracuje nad swoim drugim albumem oraz intensywnie koncertuje w całym kraju.

Skład: Natalia Lubrano – wokal Piotr Rachoń – piano Wojciech Bergander – kontrabas Marcin Rak – perkusja

Gościnnie wystąpią: MAPA Magda Pasierska – wokal MARTELLA Marta Kołodziejczyk – wokal Ola Turoń – wokal

Bilety: Ticketmaster oraz w kasie CK AGORA 30 zł – przedsprzedaż 35 zł – w dniu koncertu 20% zniżki dla uczestników programu Nasz Wrocław