Weleda

📅 czwartek 11.03.2010
Nasza niania jest agentem
Uwaga! Rozdajemy zaproszenia!

Spośród osób, które w czwartek w godzinach 7.00 – 19:00 przyślą na adres basia@miastodzieci.pl zgłoszenie, wylosujemy DWA adresy e-mail, których właściciele otrzymają podwójne zaproszenie do wykorzystania w terminie 12-18.03.

W temacie maila proszę napisać: NIANIA, w treści podać swoje imię i nazwisko.

*Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej drogą mailową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

Jednocześnie bardzo prosimy o przemyślany udział w konkursie. Otrzymujemy wiele zgłoszeń osób, które nie sprawdzają, czy zostały zwycięzcami i w ten sposób zaproszenie pozostaje niewykorzystane. Zwycięzców powiadomimy w piątek w godzinach 8.00-11.00.

**Zaproszenia obowiązują do Multikina Pasaż Grunwaldzki

W drodze losowania wybierane zostają adresy mailowe, dlatego treść nadsyłanych zgłoszeń nie ma tutaj znaczenia – ważny jest temat wiadomości. Otwierane są jedynie wiadomości z wylosowanych adresów, i na te wysyłamy odpowiedź.