Weleda

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-12 lat
w czwartki w godzinach 17.00-18.35
sala 25

kilka słów o prowadzącym…

Krystyna Paraszkiewicz-Pater

Instruktor teatralny, aktorka i pedagog – nauczyciel dyplomowany, absolwentka PWST i podyplomowych studiów pedagogicznych na AWF we Wrocławiu. Występowała na scenach teatrów Jeleniej Góry, Kalisza i Wrocławia, w filmie i telewizji. Od blisko 20 lat prowadzi zajęcia edukacyjno-artystyczne z dziećmi i młodzieżą. Efekty tej pracy w ostatnich latach to dziesiątki pokazów i występów poza MDK, w placówkach kultury miasta i województwa.

Z teatrem dziecięcym "Gong" i teatrem młodzieżowym "Jesteśmy" zrealizowała 18 widowisk poetycko-muzycznych, estradowych i kabaretowych, które prezentowała m.in. w Klubie Muzyki i Literatury, w Ośrodku Działań Artystycznych "Firlej", w audytorium Jana Pawła II na Akademii Medycznej, na Politechnice, w ratuszu, w Muzeum Narodowym, w hospicjach i ośrodkach pomocy społecznej a także podczas promocji młodych talentów w "Tesco", w programach Polskiego Radia i Telewizji Regionalnej i w Teatrze Polskim.

Krystyna Paraszkiewicz-Pater jest też współautorką studenckiego musicalu pt. "Dżamble albo Mój Intymny Świat", którego premiera odbyła się na scenie CS "Impart w czerwcu 2010 roku.
Kilka słów o zajęciach..

W roku szkolnym 2009-2010 Teatr "Jesteśmy" i "Gong" wystąpił z programem "Warto marzyć" w Operze Wrocławskiej (grudzień 2009). W Teatrze "Capitol" w koncercie inaugurującym Europejski Rok Walki z Ubóstwem i Wykluczeniem Społecznym udział wzięli członkowie Teatru "Jesteśmy" (luty 2010).