Banery Maniek

Moje dziecko mówi i wymawia, czyli co o rozwoju mowy rodzic wiedzieć powinien

14.03.2015, sobota
godz. 10.00 – 13.00

Moje dziecko mówi i wymawia, czyli co o rozwoju mowy rodzic wiedzieć powinien- warsztaty logopedyczne

Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach ,,Akademii Kompetencji Rodzicielskich′′ Łódzkiej Fundacji Rehabilitacji ,,KAMIEŃ MILOWY′′.

Prowadząca- mgr Marzena Walkowiak ( ,,MAVICUS S.C.′′ – Centrum Psychologiczno- Logopedyczne ).

INFORMACJE O PROWADZĄCEJ:
mgr Marzena Walkowiak
Neurologopeda; pedagog – terapeuta, terapeuta integracji sensorycznej. Posiada Certyfikat Zawodowy Polskiego Związku Logopedów. W 2011 r. za pracę na rzecz edukacji i wychowania dzieci i młodzieży otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Łodzi. Wykładowca, autorka wielu pomocy diagnostycznych i dydaktycznych. Od wielu lat prowadzi prelekcje i warsztaty dla rodziców i specjalistów nt. rozwoju mowy i komunikacji. Obecnie pracuje w Klinice Audiologii i Foniatrii IMP w Łodzi.

Miejsce:
Łódzka Fundacja Rehabilitacji KAMIEŃ MILOWY