Banery Maniek

Minionki w podróży – Łódź

📅 czwartek 25.06.2015
Minionki w podróży – Łódź
Minionki w swojej podróży po kraju odwiedziły już Łódź – 24 maja. Na ich trasie, która potrwa do 5 lipca, pozostały jeszcze: Warszawa, Poznań, Katowice, Kalisz, Wrocław i Kłodzko.
Uczestników spotkań czeka mnóstwo niezwykłych emocji! Organizatorzy zabiorą dzieci w prawdziwą Minionkową podróż! Dzieci spotkają się z… samymi Minionkami, z którymi będą bawić się przez cały dzień. Tuż przy wejściu do galerii handlowych czeka na nie strefa zabaw pod chmurką: przy specjalnym żółtym Minionkowym trucku będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, jak również poskakać na dmuchanej podobiźnie żółtego Minionka i specjalnie na tę okazję przygotowanych dmuchanych atrakcjach do skakania.

Najnowszy film, którego premiera już 26 czerwca w Polsce, zabierze nas w przeszłość. Dzięki temu poznamy historię Minionków – od zarania dziejów do czasu, gdy w ich życiu pojawił się Gru. Minionki zawsze potrzebowały złego przywódcy, służyły już T. Rexowi, Czyngis-chanowi, Napoleonowi, a nawet hrabiemu Drakuli, tyle tylko, że… wszystkich ich przypadkowo zgładziły. Teraz, kiedy nie mają komu służyć, są pogrążone w rozpaczy. Minionki Kevin, Bob i Stuart desperacko poszukując zła, przemierzają cały świat. Po drodze detronizują królową Elżbietę II i wplątują się w najdziwniejsze przygody. Na Florydzie, podczas tajemnej konwencji złoczyńców poznają Scarlett O′Haracz (w wersji oryginalnej głosu użyczyła jej Sandra Bullock), pierwszy w historii tak czarny kobiecy charakter. W niej cała nadzieja. W filmach o Minionkach zawsze ważną rolę odgrywa muzyka. W poprzedniej części dla Minionków wyśpiewał swój megahit „Happy" Pharell Williams, tym razem twórcy filmu zabiorą nas w muzyczne klimaty lat sześćdziesiątych XX wieku.

Premiera filmu: 26.06.2015
Film w 2D i 3D w polskiej wersji językowej
TWÓRCY FILMU
Reżyseria: Pierre Coffin, Kyle Balda

Scenariusz: Brian Lynch
Muzyka: Heitor Pereira

Zobacz zwiastun filmu

UWAGA!!! ZAPROSZENIA ROZDANE

Z okazji kinowej premiery najnowszego filmu o Minionkach rozdaliśmy 9 dwuosobowych zaproszeń na seanse w CinemaCity do wykorzystania w dowolny dzień między 29 czerwca a 2 lipca.

Do kina wybiorą się następujący fani żółtych stworków:

p. Agnieszka P.
p. Martyna J.