Królik i Misia

Mikołajki dla dzieci, Skawina

📅 niedziela 04.12.2011
Mikołajki dla dzieci, Skawina

Elektrownia Skawina, wspierająca zasadę społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i chętnie angażująca się w działania o charakterze charytatywnym, z okazji zbliżających się Mikołajek ufundowała dzieciom w wieku szkolnym udział w przedstawieniu pt. "Zapach słoni po deszczu", inspirowany powieścią Italo Calvino "Niewidzialne miasta". Spektakl poprzedzą warsztaty teatralne, których celem jest wprowadzenie dzieci w zagadnienie teatru cieni m.in. poprzez aktywną zabawę z optyką i światłem.

Przedstawienie odbędzie się 4 grudnia (Niedziela) w Pałacyku "Sokół" przy ul. Mickiewicza 7 w Skawinie o godz. 12:00 (pierwszy spektakl) oraz o godz. 16:30 (drugi spektakl). Łączny czas trwania warsztatów i spektaklu – 1,5 h. Bezpłatne wejściówki można odebrać w kasie Basenu Camena przy ul. Żwirki i Wigury 11 w Skawinie. Liczba miejsc jest ograniczona.
Przedsięwzięcie realizowane jest we współpracy z Miastem i Gminą Skawina.