Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Akademia tańca
FMH mobile
Mama English – kurs dla mamy i malucha

📅 poniedziałek 26.11.2012
Mama English – kurs dla mamy i malucha

każdy poniedziałek

Mama English, czyli kurs jęz.angielskiego dla mamy z dzieckiem do lat 3

Ile razy chciałaś zapisać się na angielski, ale nie miałaś z kim zostawić swojego Skarba?
Teraz już nie musisz się tym martwić!

Nareszcie jest w Łodzi miejsce, w którym nie rezygnując z rozwoju swojego Maleństwa, możesz zainwestować w siebie.

Jak wyglądają zajęcia?

MAMA ENGLISH to zajęcia dla rodziców z malutkimi dziećmi , którzy chcieliby szlifować język, mając jednocześnie przy sobie swoje Maleństwo. Ty się uczysz, a Maluch ‘osłuchuje się’ z językiem obcym. Wykwalifikowana lektorka dba nie tylko o świetne materiały dla Ciebie, ale też piosenki i bajeczki dla Twojego Dziecka, które możesz potem wykorzystać w domu. Jedna inwestycja, dwie korzyści!
Zajęcia odbywają się w warunkach komfortowych dla Rodziców z małymi Dziećmi, i są dostosowane do ich specyficznych potrzeb. Jesteście obecni na nich razem, co buduje miedzy Wami poczucie bliskości, a Dziecko chłonie język, w którym lektor z Tobą rozmawia.

Czas trwania to 60 min. Poziom zaawansowania to A2/B1, czyli średniozaawansowany.

Miejsce: Baby Club Cafe
Prowadzenie:
Szkoła językowa English Studio

Koszt zajęć:

•    karnet za 4 kolejne spotkania:  120 zł
(możliwa 1 zapowiedziana nieobecność)
Koszt uczestnictwa obejmuje wszystkie materiały i pomoce wykorzystywane podczas zajęć
Obowiązują zapisy

Baby Club Cafe