Weleda

📅 sobota 10.05.2014 do niedziela 11.05.2014
Majow poranki w Multikinie

Majowe Poranki o 10.30 we wrocławskich Multikinach
z nowymi odcinkami „Parauszka i przyjaciół"

W maju br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10.30 dzieci zobaczą nowe przygody „Parauszka i jego przyjaciół".

W maju o 10.30 Multikino zaprasza na nowe odcinki „Parauszka i przyjaciół", czyli pierwszy od ponad dziesięciu lat polski serial lalkowy, skierowany do dzieci między 3. a 6. rokiem życia. Został on wyprodukowany przez łódzkie studio Se-ma-for, laureata Oscara za animację dla dzieci „Piotruś i Wilk", przez wszystkich Polaków kojarzonego z kultowymi postaciami Uszatka czy Colargola. Pełen ciepła i humoru serial opowiada o przygodach dziewiątki przyjaciół, mieszkańców krainy zwanej „Naszym lasem". Poza głównym bohaterem – zajączkiem Parauszkiem, spotkamy tu m.in. Zajączkę Usię, Łosia Łopatka, Srokę Madzię oraz lisa i wilka. Mali bohaterowie przeżywają mnóstwo przygód, jednocześnie ucząc się wspólnego rozwiązywania problemów. Wszystkiemu przygląda się jedyny dorosły w tej historii – sowa Uhu, dając dziecięcym widzom wskazówki na temat właściwego zachowania. W każdym odcinku poruszane są takie kwestie jak miłość, przyjaźń, honor, odwaga czy odpowiedzialność.

Majowe Poranki o 10.30 odbędą się w oby wrocławskich Multikinach: Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki.

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć w kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.

Majowe Poranki o 12.00 w Multikinie z upiornymi pięknościami
z Monster High! PREMIEROWO „Strach, kamera, akcja!".

W maju br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 12.00 najmłodsi przeniosą się do upiorrrnego świata Monster High.

W maju o 12.00 Multikino zaprasza do świata Monster High. Na uczestników pokazów będą czekały „Monster High: Upiorki rządzą" (02-04.05.2014), „Monster High: Upioryż miasto strachu" (10-11.05.2014), „Monster High: 13 życzeń" (17-18.05.2014) oraz PREMIEROWO „Monster High: Strach, kamera, akcja!" (24-25.05.2014)

„MONSTER HIGH: UPIORKI RZĄDZĄ"
„Monster High: Upiorki rządzą" ujawnia zamierzchły konflikt pomiędzy ‘Normalsami′,
a ‘Upiorami′, co oznacza, że zrobi się przerażająco! Od lat uczniowie Straszyceum byli ostrzegani przed Halloween. Za wszelką cenę mieli unikać konfliktów, a najlepiej nie wychodzić nawet z domów. Frankie ma jednak inne zdanie na ten temat, ponieważ wraz
z przyjaciółmi odkrywa, że kiedyś ‘Normalsi′ uwielbiali spędzać czas z ‘Upiorami′! Upiorki postanawiają cofnąć czas i wykorzystać ciemną noc, aby uczcić swoją wyjątkową osobowość, a jednocześnie pokazać wszystkim, że dobrze jest „Być sobą. Być wyjątkową. Być potworem!".

Majowe Poranki o 12.00 odbędą się w oby wrocławskich Multikinach: w Arkadach Wrocławskich oraz w Pasażu Grunwladzkim.

UWAGA

Mamy dla naszych czytelników podwójne zaproszenie na dowolny poranek w dniach 10-11 maja Wystarczy w czwartek 8 maja przysłać zgłoszenie na adres basia@miastodzieci.pl, w temacie wpisując PORANKI WROCŁAW, w treści swoje imię i nazwisko.
Na wylosowany adres email prześlemy powiadomienie o sposobie odbioru zaproszenia.