Kermitek

Magiczna Muzyka Walta Disneya – niezwykły koncert w Zabrzu

📅 sobota 13.03.2010
Magiczna Muzyka Walta Disneya – niezwykły koncert w Zabrzu

Przy dźwiękach filmowych melodii widzowie wyruszą w podróż dookoła świata na spotkanie z bohaterami takich filmów jak „Aladyn", „Piękna i Bestia", „Mała syrenka", czy „Król lew". Zespół 60 artystów Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Zabrzańskiej pod kierownictwem Sławomira Chrzanowskiego wykona najpiękniejsze melodie, którym towarzyszyć będzie projekcja slajdów i fragmentów animacji Walta Disneya na wielkim ekranie.

„Magiczna Muzyka" to koncert przeznaczony nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale dla wszystkich miłośników animowanych filmów Walta Disneya i znakomitej muzyki. Ten niezwykły koncert to prawdziwe święto dla małych i dużych wielbicieli filmów Disneya – niezapomniane przeżycie zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

Najbliższy pilotażowy koncert trasy koncertowej "Walt Disney – Magiczna Muzyka"odbędzie się już 13 marca w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu o godzinie 14.00 i 16.30. Koncerty poprowadzi dyrygent Wicherek.

Plan trasy koncertowej:

15 maja – Poznań, Hala Arena
28 maja – Gdynia, Hala Gdynia
30 maja – Wrocław, Hala Stulecia

Bilety na koncerty są dostępne w cenie:
15, 35, 50, 70 zł.

Sprawdź gdzie można zakupić bilety.

Dowiedz się więcej o programie koncertu "Magiczna Muzyka".

*********************

Uwaga! Rozdajemy zaproszenia!

Spośród osób, które do czwartku 4 marca przyślą na adres basia@miastodzieci.pl zgłoszenie:

– w temacie Królestwo Muzyki (dokładnie)
– w treści imię i nazwisko

…rozlosujemy dwanaście podwójnych zaproszeń na koncert.

*Zaproszenia obowiązują na koncert 13 marca w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu o godz. 14:00
**Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą meilową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁
***Lista z nazwiskami Zwycięzców pojawi się na stronie Miasta Dzieci w piątek 5 marca

UWAGA! ZAPROSZENIA ROZDANE!

Spośród kilkudziesięciu zgłoszeń na konkurs wylosowaliśmy 12 adresów e-mail, na które przesłana została informacja o wygranej oraz o sposobie odbioru zaproszeń.

Zwycięzcami zostali:

M. Białas
T. Folczyńska
D. Gwiżdż
W. Kampa
M. Ogrodowczyk
A. Pyszka
A. Smolińska
J. Szlagor
M. Urbańska
A. Wieczorek
E. Wilkus
J. Wojniak

Wszystkim dziękujemy za zgłoszenia w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!