Weleda

Park Kurdwanów
📅 sobota 08.06.2024
Ludowe Echa Kurdwanowa 2024
Zespół „Krakowiak” zaprasza rodziny z dziećmi i wszystkich, którzy sobotnie popołudnie chcą spędzić w niecodzienny sposób, na LUDOWE ECHA KURDWANOWA, czyli na święto folkloru. Zabierzcie ze sobą swoich domowników, a także znajomych i cieszcie się bogatą ofertą aktywności, jakie zostały na ten dzień przygotowane.

8 czerwca w Parku Kurdwanów (okolice muszli koncertowej) w godzinach 14.30 – 19.00 czekać będzie moc przyjemności. W programie m.in. warsztaty cukiernicze, tworzenie makramy, a także haftu matematycznego, zajęcia plastyczne i językowe, kurs pierwszej pomocy, słodkości, produkty regionalne, porady Straży Miejskiej i dmuchane atrakcje dla najmłodszych, jak również wiele innych. Scenę zapełnią natomiast uczestnicy zajęć MZLPiT „Krakowiak”, wychowankowie okolicznych placówek oświatowych i aktywni seniorzy z Dzielnicy XI. Ponadto zawita gość specjalny ZPiT „Czerwone Korale” z Zielonek.