Weleda

Park Kurdwanów
📅 sobota 04.06.2022
Ludowe Echa Kurdwanowa
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak” przy współpracy z Radą Dzielnicy XI Miasta Krakowa Podgórze Duchackie po raz 7. zaprasza na LUDOWE ECHA KURDWANOWA. W programie występy zespołów folklorystycznych z Małopolski, gry, zabawy, warsztaty folklorystyczne i z papieroplastyki, a także moc innych atrakcji. W trakcie wydarzenia będzie można m.in. nauczyć się quillingu, szydełkowania,  plecenia makram, czy sztuki origami. A to wszystko w doborowym towarzystwie artystów prezentujących się na scenie ze swoimi programami w ramach Małopolskiego Przeglądu Zespołów Folklorystycznych „SMOK” 2022.

ORGANIZATOR:

Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak”

HONOROWY PATRONAT:

Dzielnica XI Miasta Krakowa Podgórze Duchackie

DATA:

4.06.2022 r.

MIEJSCE:

Park Kurdwanów (plener, okolice muszli koncertowej)

GODZINA:

14.30-19.00