Weleda

📅 czwartek 27.10.2011
Loopy’s World we Wrocławiu

4000 mkw zabawy dla całej rodziny w Parku Handlowym Bielany

W każdym z nas jest coś z dziecka, zdarza się, że tęsknimy za beztroskimi czasami, gdy najważniejszym zadaniem było zorganizowanie ciekawej zabawy w gronie rówieśników. Obecnie nasze pociechy mają dostęp do wielu najróżniejszych zabawek i gier, brakuje natomiast miejsc, w których mogłyby spędzać czas na bezpiecznej, a przede wszystkim dynamicznej, inspirującej oraz rozwijającej zabawie.

Przekraczając ze swoim dzieckiem próg Loopy′s World, każdy rodzic będzie mógł oderwać się od zmartwień i zrelaksować wspólnie dzieckiem. Loopy′s World to prawdziwa kraina dziecięcej wyobraźni – znajdziemy w niej 6 zjeżdżalni, trampoliny, kolorowe boisko do gry w piłkę, tunele i tajemnicze przejścia, bajkowe wieże, kolorowy pociąg, tor gokartowy mierzący 100m, tor saneczkowy. W Loopy`s World można również zorganizować dziecku niezapomniane przyjęcie urodzinowe. Grupy szkolne i przedszkolne Loopy`s World zaprasza na najbardziej energetyczne lekcje WF w Polsce, a firmy prywatne oraz instytucje państwowe do organizacji zabaw dla pracowników i ich rodzin.

W Loopy′s World chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. Nie zapomniano też jednak o brzuszkach. Dbamy o to, aby nasze dzieci były zdrowe, wszystkie potrawy w Loopy′s Food są przygotowywane bez użycia głębokiego tłuszczu. Spragnieni amatorzy zabawy mogą pokrzepić się sokami, orzeźwiającymi smoothies lub wodą mineralną. Opiekunowie mogą w tym czasie napić się aromatycznej caffe latte lub delektować się deserami.

Loopy′s World to firma, która narodziła się w Szwecji. Właściciele wierzą, że dzieci są naszym największym dobrem, i mają nadzieję, że to właśnie w Loopy′s znajdą cudowną zabawę i piękne wspomnienia. Za cel stawiają sobie zapewnienie całym rodzinom doskonałej i bezpiecznej zabawy.

Więcej na stronie: www.loopysworld.pl
Kontakt: e-mail: wrocław@loopysworld.com